WKC
Login
Hasło
  Zarejestruj
Ankieta
Czy masz problemy z poszukiwaniem partnera biznesowego do realizacji innowacyjnych pomysłów?
 
 
Lokalizacja:   Spotkania kooperacyjne
drukuj
Wstecz

Spotkania kooperacyjne

Branżowe Spotkania Kooperacyjne

Branżowe Spotkania Kooperacyjne stwarzają możliwość promocji własnych osiągnięć technologicznych oraz poszukiwania rozwiązań technicznych i technologicznych istotnych dla rozwoju przedsiębiorstw. W ramach tej imprezy organizujemy indywidualne spotkania dla zarejestrowanych uczestników oraz oferujemy wszelką pomoc podczas spotkań i w dalszych negocjacjach prowadzących do zawarcia umów kooperacyjnych.

Nasza oferta skierowana jest do firm, których strategia ukierunkowana jest na nabywanie i korzystanie z nowych technologii, a także do organizacji, przedsiębiorstw, uczelni, instytutów i jednostek badawczo-rozwojowych o charakterze innowacyjnym. Wpomagamy je w procesie transferu technologii, dostarczając informacji o rynku technologii oraz informacji o nowych rozwiązaniach technologicznych, potrzebnych do utrzymania ich innowacyjnego charakteru. Pomagamy im w znalezieniu partnerów  zainteresowanych zakupem technologii lub dostarczeniem konkretnych rozwiązań technologicznych.

Zainteresowani jesteśmy także współpracą z organizacjami posiadającymi wewnętrzny dział badawczy, fimami technologicznie wysoko rozwiniętymi, uczelniami, instytutami i jednostkami badawczo-rozwojowymi. Naszym celem jest pomóc im w znalezieniu partnera zainteresowanego wykorzystaniem wyników badań i transferem opracowanych przez nich technologii.

 

W wyniku przeprowadzania audytów technologicznych powstaje katalog profili technologicznych, który wykorzystywany jest podczas bezpośrednich spotkań partnerskich typu business to business umożliwiających nawiązanie współpracy i przedstawienie oczekiwań obu zainteresowanych stron w zakresie wymiany technologicznej.

 

 

Dlaczego warto uczestniczyć w Spotkaniach Kooperacyjnych?

  • Są bezpłatne oraz dadzą możliwości zapoznania się z najnowszymi ideami i technologiami.
  • Pozwolą na poszukiwanie technicznych i technologicznych rozwiązań, ważnych dla rozwoju przedsiębiorstwa.
  • Celem jest znalezienie partnerów technologicznych i zorganizowanie indywidualnych spotkań pomiedzy nimi.
  • Kierowane są do firm innowacyjnych, w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw z branży chemicznej, a także do uczelni, instytutów i jednostek badawczo-rozwojowych.
  • Dostęp do nowoczesnej bazy technologii i rozwiązań technologicznych (organizacyjnych), utworzonej na podstawie ofert zainteresowanych firm.
Subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach w serwisie, podaj nam e-mail.
0e-mail
 
Fundusze strukturalne

Projekt "Wielkopolski klaster chemiczny jednostek naukowo - badawczych oraz przedsiębiorstw" realizowany jest w ramach Działania 2.6 "Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt w 75% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z krajowych środków publicznych - budżetu państwa.

Realizacja: ideo