WKC
Login
Hasło
  Zarejestruj
Ankieta
Czy masz problemy z poszukiwaniem partnera biznesowego do realizacji innowacyjnych pomysłów?
 
 
drukuj
Wstecz

Katalog profili technologicznych

Katalog profili technologicznych

Katalog to usystematyzowane narzedzie zawierające wszystkie profile technologiczne (oferty i zapytania) znajdujące się w bazie Wielkopolskiego Klastra Chemicznego.  Katalog służy głównie podczas Spotkań Kooperacyjnych organizowanych co pewien czas - jest przydatnym narzędziem ułatwiającym znalezienie partnera i nawiązanie współpracy.Kataklog zawiera również informacje organizacyjne dotyczące poszczególnych spotkań, informacje o projekcie, dane instytucji zarejestrowanych na spotkania oraz ich profile technologiczne wraz ze szczegółami.

 

Poniżej znajduje się katalog z profilami technologicznymi (ofertami i zapytaniami) jaki użwywany był do Branżowych Spotkań Kooperacyjnych podczas V Kongresu Technologii Chemicznej, które odbyły się 12 września 2006 roku w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej w Poznaniu.

 

 

Pliki do pobrania
Rozmiar 1,26 MB
Subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach w serwisie, podaj nam e-mail.
0e-mail
 
Fundusze strukturalne

Projekt "Wielkopolski klaster chemiczny jednostek naukowo - badawczych oraz przedsiębiorstw" realizowany jest w ramach Działania 2.6 "Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt w 75% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z krajowych środków publicznych - budżetu państwa.

Realizacja: ideo