WKC
Login
Hasło
  Zarejestruj
Ankieta
Czy masz problemy z poszukiwaniem partnera biznesowego do realizacji innowacyjnych pomysłów?
 
 
Lokalizacja:   Baza ofert i zapytań
drukuj
Wstecz

Baza ofert i zapytań

Numer referencyjny: wk/81/OT/07/45 2007-05-25 18:46:51
Mikroprocesorowy System Monitorująco-Rejestrujący MSMR-4 jest stacjonarnym urządzeniem przeznaczonym do monitorowania oraz rejestracji stężeń gazów wybuchowych, toksycznych i tlenu, za pomocą głowic pomiarowych. Mikroprocesorowy System Monitorująco-rejestrujący MSMR-4 BIO (Droga Gazowa) jest stacjonarnym urządzeniem przeznaczonym do pomiaru CH4, CO2, O2.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/81/OT/07/44 2007-05-25 18:34:33
Miernik gazu GasHunter przeznaczony jest do jednoczesnego pomiaru i identyfikacji od jednego do czterech mediów gazowych (gazy wybuchowe, palne, toksyczne lub tlen). Rodzaj mierzonych gazów uzależniony jest od typu zastosowanych czujników. Do pomiaru gazów wybuchowych i palnych używany jest czujnik katalityczny, natomiast do pomiaru gazów toksycznych oraz tlenu wysokiej jakości czujniki elektrochemiczne.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/4/OT/07/43 2007-05-25 15:26:42
Opracowanie nowego typu pochłaniaczy tlenu w formie kompozytu metal/polimer - oparty na związkach żelaza i polimerach silikonowych (otrzymany poprzez wbudowanie produktów redukcji różnych związków żelaza w matrycę silikonową) zdolny do pochłonięcia znacznych ilości tlenu, a co za tym idzie mogący z powodzeniem posłużyć jako pochłaniacz tlenu, np. do opakowań produktów spożywczych
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/8/OT/07/42 2007-05-25 13:42:47
Polska firma z sektora MŚP zaprojektowała półautomat do oklejania profili okiennych i drzwiowych, pozwalający na szybkie i skuteczne zabezpieczenie profili przed zadrapaniami i uszkodzeniami powstającymi podczas czynności transportowych i montażowych. W związku z powyższym firma zainteresowana jest podjęciem współpracy z producentami profili okiennych i okien na bazie umowy handlowej z technicznym wsparciem.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/7/OT/07/41 2007-05-25 13:18:40
Polska firma zaprojektowała maszynę do przetwarzania i obróbki wykańczającej produktów z PCV. Produkowane seryjnie linie technologiczne i pojedyncze maszyny („tamponiarki”) wykorzystywane są do rotacyjnego malowania listew płaskich, przypodłogowych i innych. Konfiguracja maszyn, parametry techniczne, itd. uzgadniane są z klientem w celu maksymalnego spełnienia oczekiwań. Firma wykonuje również urządzenia do cięcia i zgrzewania uszczelek, piły oraz aplikatury do ciągłego nakładania kleju.
Jestem zainteresowany szczegółami
1  «««  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11  »»»  14
Fundusze strukturalne

Projekt "Wielkopolski klaster chemiczny jednostek naukowo - badawczych oraz przedsiębiorstw" realizowany jest w ramach Działania 2.6 "Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt w 75% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z krajowych środków publicznych - budżetu państwa.

Realizacja: ideo