WKC
Login
Hasło
  Zarejestruj
Ankieta
Czy masz problemy z poszukiwaniem partnera biznesowego do realizacji innowacyjnych pomysłów?
 
 
Lokalizacja:   Baza ofert i zapytań
drukuj
Wstecz

Baza ofert i zapytań

Numer referencyjny: wk/5/OT/07/24 2007-04-12 09:33:44
Oprogramowanie pozwala na stałą kontrolę i bezpieczeństwo narzędzi znajdujących się w procesie sterylizacji i szybkie odnalezienie informacji o procesach, jakim było poddane. Wszystkie informacje o parametrach procesu, dacie sterylizacji, dacie przydatności narzędzi i osobie odpowiedzialnej są przechowywane w bazie. Dostęp do nich jest zakodowany kodem paskowym, więc nie ma możliwości pomyłkowego odczytania. Aby uzyskać informacje wystarczy wprowadzić kod paskowy, który odnajdzie potrzebne dane.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/5/OT/07/20 2007-04-12 09:20:16
Prekonfigurowany system klasy ERP przeznaczony do obsługi każdego przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowego i do realizacji różnych typowych i nietypowych zadań.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/5/OT/07/12 2007-04-11 17:14:02
FALCON integruje zbiór procesów, począwszy od złożenia zapytania ofertowego przez potencjalnego odbiorcę, poprzez kalkulację ceny, złożenie oferty i jej zamianę na zamówienie, aż po przygotowanie produkcji, śledzenie i rozliczenie jej procesów oraz zrealizowanie transakcji sprzedaży. Integruje procesy o różnym charakterze i specyfice. Integruje proces sprzedaży i zakupu z procesami związanymi z planowaniem, śledzeniem i rozliczeniem produkcji. Wspomaga proces logistyczny. Zgodny z ISO 900x
Jestem zainteresowany szczegółami
1  «««  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 
Fundusze strukturalne

Projekt "Wielkopolski klaster chemiczny jednostek naukowo - badawczych oraz przedsiębiorstw" realizowany jest w ramach Działania 2.6 "Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt w 75% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z krajowych środków publicznych - budżetu państwa.

Realizacja: ideo