WKC
Login
Hasło
  Zarejestruj
Ankieta
Czy masz problemy z poszukiwaniem partnera biznesowego do realizacji innowacyjnych pomysłów?
 
 
Lokalizacja:   Baza ofert i zapytań
drukuj
Wstecz

Baza ofert i zapytań

Numer referencyjny: wk/6/OT/07/96 2007-11-20 13:00:52
Usuwanie odorów z pomieszczeń zamkniętych (chlewnie, fermy kurze, etc.) na drodze sorpcji w porowatym ciele stałym i katalitycznym utlenianiu w atmosferze powietrza.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/9/OT/07/95 2007-11-20 11:27:32
Monomeryczne i makromolekularne związki krzemu, otrzymywane w oparciu o katalityczne reakcji sililującego sprzęgania i metatezy stanowią interesujące prekursory wykorzystywane szeroko w syntezie związków chemicznych o wysokiej specjalizacji i unikalnym zastosowaniu. Szczególne właściwości fizykochemiczne umożliwiają ich liczne zastosowania w syntezie organicznej i metaloorganicznej (fine chemicals), optoelektronice, nanotechnologii (nanonapełniacze i nanokomponenty) i materiałach hybrydowych.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/9/OT/07/78 2007-10-10 13:01:53
Innowacyjne technologie oparte na preparatach typu WWP® do kompleksowego oczyszczania i aktywacji powierzchni detali wykonanych z aluminium i jego stopów np. przed naniesieniem wszelkich pokryć ochrono-dekoracyjnych: galwanicznych, zanurzeniowych, malarskich, anodowych i innych np. gumowanie itp. oraz do zabezpieczania ochronną nano warstwą zwykle w jednym procesie.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/9/OT/07/77 2007-10-10 12:57:14
Innowacyjne technologie oparte na preparatach typu WWP® do kompleksowego oczyszczania i aktywacji powierzchni metali z zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, zazwyczaj w jednej kąpieli, które zastępują powszechnie stosowane alkaliczne i oparte na kwasach mineralnych.
Jestem zainteresowany szczegółami
Numer referencyjny: wk/9/OT/07/76 2007-10-10 12:45:34
Innowacyjna technologia oparta na preparatach typu WWP® do oczyszczania i aktywacji powierzchni metali przed lutowaniem i cynowaniem. Po oczyszczeniu i aktywacji, jednym płynem, otrzymujemy powierzchnię o unikalnych właściwościach – aktywną jednorodnie na pokrycia np. cyną przez długi czas (nawet wiele dni), zabezpieczoną przed utlenianiem ochronną nano warstwą w jednym procesie. Po lutowaniu uzyskujemy optymalne parametry elektryczne i wytrzymałościowe oraz pełną ich powtarzalność.
Jestem zainteresowany szczegółami
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  14
Fundusze strukturalne

Projekt "Wielkopolski klaster chemiczny jednostek naukowo - badawczych oraz przedsiębiorstw" realizowany jest w ramach Działania 2.6 "Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt w 75% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z krajowych środków publicznych - budżetu państwa.

Realizacja: ideo