WKC
Login
Hasło
  Zarejestruj
Ankieta
Czy masz problemy z poszukiwaniem partnera biznesowego do realizacji innowacyjnych pomysłów?
 
 
Lokalizacja:   Aktualności
drukuj
Wstecz

Aktualności

2008-09-22
Międzynarodowy Dzień Transferu Technologii - POLEKO 2008
Szanowni Państwo,
W związku z nadarzającą się okazją do nawiązania ciekawej współpracy na targach POLEKO 2008 w ramach branży ochrona środowiska pragniemy Państwa poinformować o organizowanym wspólnie z zaprzyjaźnionymi ośrodkami Enterprise Europe Network (EEN): 

 

Międzynarodowym Dniu Transferu Technologii

POLEKO 2008

podczas targów POLEKO 2008

w dniu 28 października w Poznaniu

 

Nasza oferta skierowana jest do firm, których strategia ukierunkowana jest na nabywanie i korzystanie z nowych technologii, a także do organizacji, przedsiębiorstw, uczelni i instytutów o charakterze innowacyjnym.

 

Pomagamy im w znalezieniu partnerów w Europie, zainteresowanych zakupem technologii od polskich oferentów lub dostarczeniem konkretnych rozwiązań technologicznych.


Bazując na ścisłej współpracy z kilkoma ośrodkami sieci EEN w Polsce i Europie spodziewamy się licznego udziału podmiotów gospodarczych z Polski i z zagranicy.

 

Jako organizator zapewniamy:

·   bezpłatny udział w Międzynarodowym Dniu Transferu Technologii POLEKO 2008 dla naszych klientów (bilet wstępu na teren Targów POLEKO 2008 uczestnicy nabywają we własnym zakresie – informacje o cenach na stronie http://poleko.mtp.pl)

·   bezpłatny wpis do specjalnie wydanego z tej okazji katalogu dla firm, które zgłoszą się, zarejestrują i wprowadzą profile technologiczne do 3 października 2008 r.,

·   bezpłatną obsługę spotkań kooperacyjnych  (zarejestrowani uczestnicy - wybór spotkań do 10 października 2008 r.)

·   w razie potrzeby wskazujemy również możliwość rezerwacji hoteli w Poznaniu (uczestnicy opłacają noclegi we własnym zakresie).

Rejestracja uczestników i ich ofert technologii (do 3 października),
zgłoszenia do spotkań z partnerami (do 10 października) on-line na stronie:
http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu/public/bemt/home.cfm?EventID=1784 

Informujemy, że jako ośrodek Enterprise Europe Network organizujemy tego typu spotkania i obsługę dla Państwa nieodpłatnie, gdyż posługujemy się dofinansowaniem z Komisji Europejskiej na promocję polskiej przedsiębiorczości w Europie.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału Państwa i osoby zainteresowane z zaprzyjaźnionych firm związanych z branżą ochrony środowiska.

 

 

Wszelkie informacje dotyczące organizacji spotkań biznesowych oraz zgłoszenia uczestnictwa otrzymają Państwo również kontaktując się telefonicznie ( 061 827 97 46 ) lub pod adresem e-mail:

 

 

Rezerwacje hoteli na stronie: http://poznan.hotele.pl

Oficjalna strona Targów to: http://poleko.mtp.pl


Oficjalna strona Międzynarodowego Dnia Transferu Technologii:

http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu/public/bemt/home.cfm?EventID=1784  

Uprzejmie prosimy o odesłanie w możliwie najkrótszym terminie wypełnionych formularzy rejestracji firmy oraz technologii (każda technologia w oddzielnym formularzu).

Prosimy o opisanie technologii w języku polskim i angielskim w tym samym formularzu, dzięki czemu będziemy mogli użyć go do nieodpłatnego promowania Państwa technologii lub publikowania zapotrzebowania na technologie w różnych bazach danych.

Łączymy wyrazy szacunku,

 

 

Robert Utrecht

Fundacja UAM
Poznański Park Naukowo-Technologiczny
Centrum Wspierania Innowacji

ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
tel.  (+48 061) 8279 736 
fax (+48 061) 8279 746
tel. kom.:  +48 698 912 568 
e-mail:

www.ppnt.poznan.pl/een/               www.een.org.pl
http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu

.

Pliki do pobrania
Formularz rejestracji
Formularz rejestracji profilu technologicznego
Ulotka informacyjna
 wstecz
Subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach w serwisie, podaj nam e-mail.
0e-mail
 
Fundusze strukturalne

Projekt "Wielkopolski klaster chemiczny jednostek naukowo - badawczych oraz przedsiębiorstw" realizowany jest w ramach Działania 2.6 "Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt w 75% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w 25% z krajowych środków publicznych - budżetu państwa.

Realizacja: ideo